حنیفا برای حفط امنیت اطلاعات شخصی شما از دانش امنیتی روز دنیا استفاده می‌کند. نتایج آزمایش شما در اختیار هیچ فردی قرار نمی‌گیرند و تنها شما تعیین می‌کنید که این نتایج با چه کسانی به اشتراک گذاشته شوند.

خیر، از نمونه‌ی شما فقط برای انجام آزمایش DNA استفاده می‌شود که نتایج این آزمایش فقط در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما تصمیم می‌گیرید که این نتایج با چه کسانی به اشتراک گذاشته شوند.

نمونه بزاق جهت استخراج DNA به آزمایشگاه فرستاده می‌شود و پس از استخراج، اطلاعات نهفته در DNA با کمک تکنولوژی‌های پیشرفته رمزگشایی شده و به داده‌های ژنتیکی قابل بررسی تبدیل می‌شود. ما سپس داده‌های ژنتیکی شما را تجزیه و تحلیل کرده و نتایج را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تست‌های حنیفا به یازده دسته‌ی تغذیه، ورزش و تناسب اندام، سلامت، سلامت پیشرفته، تاریخچه خانوادگی، آلرژی، شخصیت و استعدادیابی، پاسخ به داروها، غربالگری ناقلین بیماری‌ها، سرطان پستان و پوست تقسیم می‌شوند. هر کدام از این سرویس‌ها ویژگی‌های مختلفی را در DNA شما بررسی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه‌ی توضیح تست‌ها مراجعه بفرمایید.

از زمان عقد قرار داد و نمونه گیری حدود ۲ تا چهار ماه طول می‌کشد.

حنیفا کامل‌ترین تست DNA در ایران است و همه‌ی نتایج و آزمایش‌ها با مطالعه و بر مبنای هزاران مقاله‌ی علمی معتبر شکل گرفته است.

محتوای ژنتیکی شما هرگز تغییر نمی کند، بنابراین شما با یک‌بار انجام آزمایش DNA در حنیفا می‌توانید برای تمام عمر از نتایج آن بهره ببرید.

هر فردی برای داشتن یک زندگی سالم بر پایه‌ی یک سبک زندگی شخصی‌سازی شده می‌تواند از این آزمایش استفاده کند: ورزشکاران حرفه‌ای برای تعیین رژیم غذایی و ورزش‌های مناسب، والدین برای شناخت استعدادها و توانایی‌های کودکان خود و شکوفا کردن آن‌ها، افرادی که قصد بارداری دارند برای آگاه شدن از احتمال ابتلای فرزندانشان به انواع بیماری‌های ژنتیکی، افرادی که سابقه خانوادگی ابتلا به بیماری‌های مختلف مانند سرطان در آن‌ها وجود دارد، افرادی که قرار است تحت درمان‌های دارویی پیچیده مانند شیمی درمانی قرار بگیرند و در نهایت تمام افرادی که می‌خواهد یک زندگی سالم و آگاهانه را تجربه کند.

یک هفته قبل از آماده شدن نتایج، تاریخ دقیق تحویل نتایج آزمایش و زمان مشاوره از طریق پیامک حضورتان اعلام خواهد شد.

حنیفا برای راحتی هر چه بیشتر مراجعان، یک گزارش کامل و قابل درک را به شما ارائه می‌دهد. همچنین در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال می‌توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید. اما در نهایت پیشنهاد می‌شود نتایج تست DNA خود را با پزشک متخصص در میان بگذارید.