معرفی مجموعه حنیفا

مرکز خدمات تخصصی ژنتیک حنیفا

سال تاسیس: 1399


این مرکز با هدف استفاده از علم ژنتیک و به منظور ارتقای سلامت افراد، در سال ۱۳۹۹ تاسیس شد. تیم متخصصان حنیفا، با به کارگیری دانش و اطلاعات روز و با بررسی ساختار ژنتیکی شما توسط تکنولوژی های پیشرفته، شما را بیش از پیش با ویژگی های بدنتان آشنا می کند تا با کمک این اطلاعات شما بتوانید بهترین سبک زندگی را انتخاب و برای زندگی تان برنامه ریزی کنید. تست‌های ژنتیکی حنیفا در قالب ۱۶ تست و ۷ مجموعه تخصصی شامل: کودکان، بانوان، سبک زندگی، ورزشکاران، کسب و کار، طلایی و VIP طبقه‌بندی شده‌اند.

شما می‌توانید پس از مشورت با مشاوران ما در مرکز ژنتیک حنیفا، آزمایش متناسب با نیازها و دغدغه‌های خود را انتخاب نمایید. نمونه بزاق شما در آزمایشگاه‌های مجهز به دستگاه‌های پیشرفته، با دقت آنالیز شده و نتایج آن در قالب دفترچه‌هایی حاوی توضیحات جامع و کامل در اختیارتان قرار می‌گیرد.

 

لازم به ذکر است که اطلاعات ژنتیکی شما نزد این مرکز به صورت محرمانه حفظ شده و بدون اجازه شما در اختیار شخص و یا سازمان دیگری قرار نمی‌گیرد. امید است که مرکز خدمات ژنتیک حنیفا بتواند با پر‌رنگ‌‌تر کردن نقش پزشکی شخصی سازی شده Personalized Medicine در زندگی افراد، شرایط مناسب برای یک زندگی پر از آرامش و سلامتی را فراهم نماید.

اهداف و چشم‌اندازها

 

ماموریت و هدف نهایی ما در مرکز خدمات تخصصی ژنتیک حنیفا، ارایـه دسـترسی امــن و مـقرون به صـرفه بـه توالـی کـامـــل ژنــوم بــرای هـر شـخص و ورود بـه عصــر ژنومیکس شخصی می‌باشد. این امر با مشارکت اساتید برجسته در حوزه علم ژنتیک پزشکی و مولکولی و همچنین استفاده از متدهای روز دنیا، میسر گردیده است. همچنین این مرکز در تلاش است تا با بررسی توالی‌یابی ژنوم انسانی در مقیاس‌های بزرگ، درک خود را از علل بیماری‌ها ارتقا دهد و به این ترتیب، پایه مناسبی را برای درمان شخصی‌سازی شده، از جمله ژن‌ درمانی هدفمند، ایجاد کند.